Jiří Čapovec

Jiří Čapovec

Celostní terapeut, kouč a mentor

Jiří Čapovec je celostní terapeut, kouč a mentor, který se zabývá oblastí celostní medicínou a funkční medicínou, kde propojuje důležité aspekty jako je osobní rozvoj, psychosomatika, epigenetika, psychologie a rozvoj lidského vědomí, neurovědy a práce s podvědomím. Kromě působení v oblasti nemocí, fyzického a duševního zdraví, se také zaměřuje na psychologii mezilidských vztahu. Také se aktivně zapojuje a spolupracuje na výzkumech a studiích v oblasti zdraví, ale také vede své vlastní výzkumy a studie, které publikuje na na svém webu. Více informaci najdete na jeho webu cesta relaxace.

Lenka Heczková

Lenka Heczková

Terapeutka a koučka

Lenka Heczková vytváří transformační afirmační nahrávky, které pomáhají tisícům lidi ke změně myšlení a tím i celého života. Provádí lidi hlubokým sebepoznáním, aby poznali sami sebe, objevili v sobě plný potenciál a našli smysl života.

Také pomáhá lidem na cestě ke svým snům. Jinak je to ženská energie celého projektu. Lenka se stará o chod webu, zajišťuje jejich design, věnuje se kreativním činnostem a pomáhá vest ženy cestou ženské energie.